Logo

Antalya Avukat

Yurt Dışı Avukatı Alperen Erol

Yurtdışında Yaşıyorsanız Tıklayınız

Yurtdışında yaşamaktaysanız ve Türkiyede iyi bir avukata ihtiyacınız varsa oluyunuz..

Biz kimiz

Alperen Erol Avukatlık bürosu Antalya merkez olmak sureti ile Türkiye’nin her ilinde hizmet sunmaktadır. Avukatlık büromuz çok geniş referans ağı ile yurt dışında yaşamakta olan kişilere de hizmet sunabilmektedir.

Davanın görüldüğü şehirden avukat tutmam şart mı?
Davanın görüldüğü şehirde avukat tutmanız şart değildir. Tüm Türkiye ‘ de ki illerden avukat tutabilirsiniz.Gelişen UYAP teknolojisiyle Türkiye avukatları Türkiye’nin her yerinden dava alabilmektedirler. Bu nedenle avukat seçimlerinde davanın görüldüğü şehirde çalışan avukattan daha çok alanında uzman avukat aramanız daha yerinde olacaktır. Alperen Erol Avukatlık büromuz özellikle yurtdışında yaşamakta olan yurttaşlar için çalışmalar yapmakta davalarında en iyi şekilde temsil etmektedir.Avukatlık büromuz diğer hukuk bürolarından farklı olarak 7 gün 24 saat , gün ve saat sınırlaması olmadan çalışmaktadır. Ayrıca Avukatlık büromuz gelişen teknolojiyle müvekkillerine davalarıyla ilgili devamlı bilgi akışı sağlamaktadır.Bu sayede müvekkillerimiz davalarını adeta Türkiye de yaşıyormuş gibi takip edebilmektedirler.

Hangi alanda hizmet sunuyoruz?
Avukatlık büromuz çağdaş ve yenilikçi vizyonu nedeniyle hukukun pek çok alanında hizmet sunmaktadır. Çalışmalarımızı gün geçtikçe genişletmektedir.

Miras Davaları,
Ortaklığın Giderilmesi Davası ( İzale-i şuyu ),
Deport Kararlarına İtiraz ve benzeri,
Tanıma ve Tenfiz Davaları,
Boşanma Davaları
Ceza Davaları,
Gayrimenkul Alım-Satım İşlemleri,
Şirket Kurma işlemleri,
Mülteciler Hukuku,
Yabancılar Hukuku,
Gümrük Uyuşmazlıkları,

Alperen Erol Avukatlık bürosu gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında pek çok hukuki referansa sahiptir .

Vekaletname vermek için Türkiye’ye gelmem gerekiyor mu?
Vekaletname vermek için Türkiye’ye gelmenize ihtiyaç yoktur. Yaşadığınız ülkede bulunan Türk Konsolosluğuna giderek, adımıza vekalet düzenleyebilir, kargo ile tarafımıza yollayabilirsiniz

Davayı uzaktan nasıl takip edebilirim?
Davanızın aşamalarını uzaktan rahatlıkla takip edebilirsiniz. Hukuk büromuz, vekaletini aldığı müvekkillerini dava süreci ve yapılan işin aşamaları hakkında email ve Whatsapp uygulamaları ile devamlı bir bilgi akışıyla bilgilendirmektedir.Ayrıca Avukatlarımız tarafından dava durumuna göre 6 şar aylık aralarla bilgilendirme amaçlı rapor düzenlenmektedir.

Uzaktan Ödeme nasıl yapabilirim?
Avukatlık büromuza ödemelerinizi MoneyGRAM , WesternUnion ile yapabilirsiniz

Ödemeyi hangi para cinsinden yapabilirim?
Ödemelerinizi Euro, Dolar, TL olarak yapabilirsiniz. Yabancı para cinsinden yapılan ödemeler ile Türk Lirası olarak yapılan ödemeler sabittir.

Yurtdışında yaşıyorsanız ve Türkiyede iyi bir avukata ihtiyacınız varsa 

 Tel: 0 532 490 80 19  Arayınız..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esenler İkinci El Eşya Alanlar Antalya Trafik Kazası Avukatı Antalya Avukat seo paketleri izmir psikolog Ankara Ambar Kargo Bodrum Bosch Servisi