Logo

Gizlilik Politikası

Av. Alperen Erol ve Erol Avukatlık Bürosu’nun web sitesinin ziyaret edilmesi veya e-posta yoluyla tarafımızla iletişime geçilmesi aşağıda belirtilen şartlara tabidir.

1- Av. Alperen Erol ve Erol Avukatlık Bürosu’nun resmi web sitesi ve site içerisinde yer alan içerik ve bilgilerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Site içeriğinin herhangi bir hukuki veya avukatlık mesleği ile bağdaşacak şekilde profesyonel tavsiye niteliği bulunmamaktadır. Ayrıca sitenin herhangi bir reklam, iş sağlama ve ticari amacı da bulunmamaktadır.

2- Bu web sitesinin ziyaret edilmesiyle veya e-posta yoluyla tarafımızla iletişime geçilmesi ziyaretçi ile site ve içeriklerin sahibi arasında herhangi bir vekâlet ilişkisi oluşturmayacaktır.

3- Av. Alperen Erol ve Erol Avukatlık Bürosu, ziyaretçilerin bu web sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden, bu sitede yer alan hukuki nitelikteki her türlü bilgi, yazı ve sair içeriklerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

4- Av. Alperen Erol ve Erol Avukatlık Bürosu, bu web sitesinde yer alan bilgi, belge ve materyallerin kesin doğruluğunu garanti etmemektedir.

5- Müvekkillerimizin bizlerle paylaşacak olduğu hukuki soru ve sorunlarla ilgili olmak üzere hukuki sırlarının tamamı Avukatlık Kanununa ve Meslek İlkeleri’ne uygun olarak mesleki sır kapsamında korunacaktır.

6- Müvekkil tarafından bizlere ulaşmak için kullandığı kişisel bilgileri profesyonel gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak gizli tutulur ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

7- Bu web sitesini ziyaret eden ve e-posta yoluyla tarafımıza ulaşan her kimse iş bu Gizlilik Prensiplerini ve Site Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır.

Esenler İkinci El Eşya Alanlar Antalya Trafik Kazası Avukatı Şehirlerarası Nakliyat Antalya Avukat seo paketleri izmir psikolog Ankara Ambar Kargo Bodrum Bosch Servisi